Brazylijskie pośladki

  • Czwartek, godz. 18.00: Brazylijskie Pośladki
  • Adres: ul. Kościańskie przedmieście 5, Czempiń

Na czym polega trening brazylijskich pośladków w Czempinie?

Brazylijskie pośladki to trening ukierunkowany na dolne partie ciała, a w szczególności na pośladki. Obejmuje on różnorodne ćwiczenia wzmacniające, mające na celu poprawę ich wyglądu.

Inspiracja treningu brazylijskich pośladków czerpie z atutów ciał Latynosek, to jest uniesioną, jędrną i kształtną pupą. Jeśli też chcesz mieć takie pośladki, koniecznie dodaj te zajęcia do swojego planu treningowego! Nasz konspekt ćwiczeń z obciążeniami sprawia, że zauważysz różnicę w wyglądzie już po 2/3 miesiącach. Starannie dopasowane zajęcia biorą pod uwagę mięśnie pośladkowe większe, średnie i mniejsze. Razem z Twoim zaangażowaniem, efekty będą zniewalające!

W co się ubrać na trening brazylijskich pośladków?

Wygoda na pierwszym miejscu. Specjalna odzież to obowiązkowy punkt na stopniach suckesu. Strój powinien być wygodny, odprowadzać nadmiar wilgoci, przewiewny i elastyczny.  Jeżeli chodzi o top – proponujemy przewiewną i przylegającą do ciała koszulkę. Najlepiej typu „tank”, żeby nie ograniczał zakresu ruchów, co jest bardzo istotne przy tego typu treningu.  Zalecany materiał to polipropylen lub poliester, który pozwala skórze oddychać. Dół stroju powinien bazować na legginsach crossfit lub spodenkach. Pozwolą Ci obserwować pracę Twoich mięśni i podkreślą atrakcyjność sylwetki.

Jak zapisać się na zajęcia?

Rejestracja w linku: https://invictus-cross.cms.efitness.com.pl/ Skontaktuj się w razie potrzeby pomocy: Telefon: 514 292 714 | E-mail: kontakt@invictusbjj.pl