fbpx

Brazylijskie Jiu-Jitsu

Brazylijskie Jiu-Jitsu w Invictus

Brazylijskie Jiu Jitsu koncentruje się na pojedynku z jednym przeciwnikiem. Celem walki nie są kopnięcia czy uderzenia z pięści, a przejęcie kontroli nad oponentem używając różnych technik obezwładnienia, np. kontrolowanym bólem dźwigni, chwytów lub duszenia. Z resztą uderzenia są tutaj mocno utrudnione, ponieważ zawodnicy brazylijskiego Jiu Jitsu konkurują w zwarciu. Walka w tej zachodniej sztuce walki odbywa się głównie w parterze. Unieruchomiony przeciwnik musi ówcześnie zostać sprowadzony do podłogi. Potem należy zastosować techniki kończące – np.; wyżej wspomniane dźwignie zmuszające przeciwnika do poddania się. Stosuje się również tzw. Dosiad, który polega na siedzeniu na leżącym wrogu. Jest to jeden z charakterystycznych elementów dla brazylijskiego Jiu Jitsu.

Treningi prowadzone są przez instruktorów i zawodników, którzy doświadczenia zbierają na matach całego świata, szkolą się i wymieniają poglądy z najlepszymi zawodnikami i trenerami brazylijskiego Jiu Jitsu. Ćwicząc u nas można skorzystać z fachowej porady w dziedzinie programów przygotowawczych do zawodów, dietetyki oraz ogólnej poprawy zdrowia.

W tej chwili prowadzimy zajęcia w Mosinie, Czempiniu, Stęszewie, Środzie Wielkopolskiej i Skórzewie, a wkrótce w innych miastach całej Polski. Zapraszamy każdego, kto chce poznać piękno zachodnich sztuk walki BJJ, poczuć się bezpieczniej i nabyć praktycznych umiejętności.

W „Invictus” filozofia treningu BJJ jest oparta na trzech kluczowych wartościach: pasji, pokory i ciężkiej pracy. Wierzymy, że prawdziwa doskonałość nie tylko kształtuje ciało, ale również rozwija umysł i charakter. Pasja do brazylijskiego jujitsu jest motorem napędowym naszych uczestników, inspirując ich do nieustannego doskonalenia się. Pokora jest fundamentem, na którym budujemy społeczność, gdzie każdy szanuje innych i dąży do wzajemnego wspierania. Ciężka praca to klucz do sukcesu – każdy trening to krok ku doskonałości. W „Invictus” trening BJJ to nie tylko fizyczna aktywność, to także duchowa podróż, kształtująca nie tylko umiejętności walki, ale także charakter i mentalność.

Nasze Lokalizacje

Oferujemy nasze zajęcia w pięciu dogodnych lokalizacjach: Mosina, Czempiń, Stęszew, Środa Wielkopolska oraz Skórzewo. Każda z naszych sal jest wyposażona w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo podczas treningów.

Trening Zawodnika

Poznaj szczegóły treningu z mistrzem świata.